„Amazon Prime Video” pradeda teikti paslaugas Nigerijoje

Šiandien „Amazon Prime Video” paskelbė, kad vienoje didžiausių Afrikos rinkų pradeda teikti vietinę savo srautinių transliacijų paslaugos versiją: Nigerija. Kaip ir prieš keletą dienų Pietryčių Azijoje, technologijų milžinė bando padidinti savo abonentų skaičių naujose rinkose, pavyzdžiui, Afrikoje, didindama investicijas į vietinę produkciją, pristatydama lokalizuotus originalius filmus ir siūlydama klientams nuolaidas „Amazon Prime” narystei.

2016 m. „Amazon Prime Video” pradėjo veikti Afrikoje, nes tai buvo pasaulinio masto kampanijos daugiau nei 200 šalių visame pasaulyje dalis, sudarydama rimtą konkurenciją tais pačiais metais pradėtam įgyvendinti pasauliniam „Netflix” planui. Tačiau šiame regione teikiamos paslaugos versijos niekada neturėjo vietos kalbų sąsajų, subtitrų ir originalaus turinio pasiūlymų, būdingų labiau išsivysčiusioms rinkoms.

Šiandien tai keičiasi Nigerijoje ir visoje Afrikoje, nes bendrovė planuoja pradėti veiklą kitose rinkose, pavyzdžiui, Pietų Afrikos Respublikoje. Savo oficialios paskyros „Prime Video Naija” tviteryje bendrovė pranešė, kad Nigerijos klientai jos ekosistemoje gali žiūrėti daugiau kaip 20 000 originalių televizijos laidų ir filmų, tokių kaip „Berniukai”, „Viskas arba nieko”, „Reacheris” ir „Visi seni peiliai”.

Kaip teigiama bendrovės interneto svetainėje, po septynių dienų bandomojo laikotarpio paslauga kainuos ₦2 300 ₦ per mėnesį (~4 JAV dolerius). Taigi pirmą kartą Nigerijos vartotojai galės užsisakyti „Prime Video” naudodami savo vietinę valiutą ir, skirtingai nei anksčiau, kai dauguma naudojosi šia platforma norėdami gauti konkretaus regiono turinį, jiems nereikės naudoti VPN, kad galėtų transliuoti paslaugos turinį.

„Amazon Prime Video” ir kitos transliacijos paslaugos, tokios kaip „Netflix”, „Disney+”, „Canal+” ir „Showmax”, kovoja dėl 2026 m. numatomo 15 mln. užsakomųjų vaizdo įrašų prenumeratorių skaičiaus Afrikoje. Analitinės bendrovės „Digital TV Research” duomenimis, „Prime Video” turi 600 000 abonentų Afrikoje ir per ateinančius ketverius metus gali pridėti 1,5 mln. naujų abonentų, palyginti su 3 mln.

Siekdama užimti didesnę rinkos dalį srautinių transliacijų kare dėl Afrikos turinio ir žiūrovų, „Prime Video” bendradarbiauja su Nigerijos filmų kūrėjais ir turinio kūrėjais dėl originalaus ir licencijuoto turinio kūrimo.

Per pastaruosius porą mėnesių paslauga ėmėsi strateginių veiksmų, pavyzdžiui, sudarė sutartis su „Anthill Studios”, „Inkblot Productions” ir „Evoke Studios”, pasamdė kūrybinę agentūrą „Insight Publicis” ir įdarbino vyresniuosius vadovus, tokius kaip Wangi Mba-Uzoukwu, Nigerijos vietinių originalių kūrinių vadovas, kad kurtų originalų vaizdo turinį Nigerijoje, didžiausioje Afrikos kino pramonėje.

Pirmasis „Amazon Prime Video” Nigerijos serialas yra „Gangs of Lagos” – vietinis originalus kriminalinis veiksmo filmas, kuriame pasakojama apie trijų draugų gyvenimą Nigerijos komercinio miesto Lagoso Isale Eko gatvėse, kurį planuojama pradėti rodyti vėliau šiais metais.

Susiję straipsniai

Naujienos