Investicijų milžinė „BlackRock” Europoje pristato blokų grandinės ETF

Didžiausia pasaulyje turto valdytoja „BlackRock” Europos rinkoje pristatė naują biržoje prekiaujamą fondą (ETF), leidžiantį klientams susipažinti su blockchain sektoriaus įmonėmis.

Kriptovaliutos toliau smarkiai pigo vyraujant rinkos nuosmukiui. Nepaisant nuosmukio, skaitmeninio turto entuziastai turi daugiau investavimo galimybių nei bet kada anksčiau, nes bitkoinų (BTC) ir kitų kriptovaliutų biržoje prekiaujamų fondų (ETF) sąrašas toliau auga. Didėjant blokų grandinės technologijos diegimui tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuose, didėja ir investavimo galimybės.

Naujas ETF, orientuotas į blokų grandinės bendroves

Investicijų milžinė „BlackRock”, dar kartą siekdama sustiprinti savo pozicijas kriptovaliutų pramonėje, paskelbė apie naują blokų grandinės ETF pavadinimu „iShares Blockchain Technology UCITS ETF (BLKC)”. Naujasis siūlymas leis Europos investuotojams susipažinti su bendrovėmis, naudojančiomis blokų grandinės ir kriptovaliutų technologijas. BLKC atspindės „NYSE FactSet Global Blockchain Technologies Capped” indeksą, grindžiantį blokų grandinės technologijų ateitį.

Kaip teigiama pranešime, į fondą įtrauktos 35 pasaulinės bendrovės, kurių 75 proc. pozicijos sudaro bendrovės, susidedančios iš blokų grandinės bendrovių, pavyzdžiui, kriptovaliutų kasyklų ir biržų. Tuo tarpu kitus 25 % sudaro bendrovės, kurios palaiko blokų grandinės ekosistemą, įskaitant mokėjimų ir puslaidininkių bendroves. Tačiau „BlackRock” patikslino, kad BLKC tiesiogiai į kriptovaliutas neinvestuoja.

Omaras Moufti, „BlackRock” teminių ir sektorinių ETF produktų strategas, entuziastingai aiškino, kad naujasis ETF leis „BlackRock” klientams įsitraukti į pasaulines bendroves, kurios yra besiformuojančios blokų grandinės ekosistemos priešakyje. Jis pridūrė,

„Manome, kad skaitmeninis turtas ir blokų grandinės technologijos taps vis aktualesnės mūsų klientams, nes naudojimo atvejai tampa vis platesni, platesnio masto ir sudėtingesni. Nuolatinis blokų grandinės technologijos plitimas pabrėžia jos potencialą daugelyje pramonės šakų”.

Praėjusį mėnesį „BlackRock”, paskelbė apie naują privatų „Bitcoin” (BTC) patikėjimo fondą JAV instituciniams investuotojams.

Blackrock vadovas Larry Flinkas

Šiais metais „BlackRock” generalinis direktorius Larry Flinkas atskleidė, kad pastaraisiais mėnesiais investicijų milžinės klientai rodo vis didesnį susidomėjimą skaitmeninėmis valiutomis, įskaitant stablecoins (stabilias kriptovaliutas) ir blokų grandines. Jis taip pat paaiškino, kad pasaulinė skaitmeninių mokėjimų sistema gali pagerinti atsiskaitymus už tarptautinius sandorius ir kartu sumažinti pinigų plovimo ir korupcijos riziką. Flinkas teigė: „Minėtasis straipsnis yra labai aktualus,

„Skaitmeninės valiutos taip pat gali padėti sumažinti tarptautinių mokėjimų išlaidas, pavyzdžiui, kai emigravę darbuotojai siunčia uždirbtus pinigus savo šeimoms.”

Susiję straipsniai

Naujienos