„Coinbase Global” vykdo antrąjį etatų mažinimo etapą

Kriptovaliutų birža „Coinbase Global” (COIN) šiais metais vykdo antrąjį etatų mažinimo etapą, pranešė ji ketvirtadienį.

„Šiandien paskelbėme apie savo sprendimą sumažinti dviejų „Coinbase” komandų dydį, o tai turės įtakos iš viso šiek tiek daugiau nei 60 žmonių”, – pranešė korporatyvinės ir pasaulinės komunikacijos direktorius Eliotas Suthersas (Elliott Suthers).

Pirmuoju biržos darbuotojų atleidimo etapu buvo atleista apie 1,1 tūkst. darbuotojų, o tai sudarė 18 proc. visų jos darbuotojų.

„Tai pavieniai ir tikslingi dviejų komandų veiksmai, kuriais siekiama padėti „Coinbase” veikti kuo efektyviau”, – pridūrė jis.

Šis žingsnis žengiamas tuo metu, kai kriptovaliutų ekosistema susiduria su dar vienu dideliu smūgiu – plačiai nuskambėjusiu FTX fiasko – dėl kurio šią savaitę dar labiau pablogėjo kriptovaliutų kainos. Per pastarąsias penkias sesijas Bitcoin (BTC-USD) atpigo apie 19 %, o „Coinbase” (COIN) akcijos atpigo 16,2 %.

Vis dėlto ketvirtadienio popietės prekyboje COIN akcijos šiek tiek atpigo, bet vėliau šoktelėjo 9,3 % iki 50,34 JAV dolerio. Rizikingas turtas apskritai sulaukė paklauso po vėsesnių spalio mėnesio JAV infliacijos duomenų.

Nors „Coinbase” teigė, kad turi minimalią riziką su sunkumų patiriančia kriptovaliutų birža FTX ir neturi rizikos su FTX žetonu (FTT-USD), kurį išleido FTX, „Oppenheimer” analitikas Owenas Lau, kuris COIN akcijas vertina kaip „Outperformer”, pažymėjo, kad kriptovaliutų kainų spaudimas žemyn gali dar nesibaigti.

„Nors COIN turi minimalų FTX poveikį, kol nebus pakankamai įrodymų, kad užkrato rizika yra suvaldyta, kriptovaliutų kainų spaudimas greičiausiai turės įtakos COIN”, – rašė jis pranešime klientams.

Susiję straipsniai

Naujienos