JAV medicinos technologijų bendrovė „Zimmer Biomet” investuos 3,5 mln. eurų į Rumunijos padalinį

JAV medicinos technologijų bendrovė „Zimmer Biomet Holdings” penktadienį pranešė, kad planuoja investuoti 3,5 mln. eurų (3,43 mln. JAV dolerių) į savo veiklą Rumunijos rinkoje ir 2023 m. atidaryti vietos padalinį.

Investicijos bus skirtos logistikos išlaidoms, pavyzdžiui, naujam biurui ir sandėliui, padengti, taip pat išlaidoms, susijusioms su mažiausiai 25 žmonių vietos komandos formavimu ir įrangos atsargų užtikrinimu, sakoma „Zimmer” pranešime spaudai.

Vietos būstinę planuojama atidaryti 2023 m. sausį Bukarešte.

Bendrovė pereis nuo vietos platintojų atstovavimo prie tiesioginio atstovavimo, išplės savo produktų ir medicininio švietimo portfelį, taip pat pristatys keletą integruotų skaitmeninių ir robotikos technologijų.

„Rumunija yra viena didžiausių Vidurio Europos rinkų ir svarbi „Zimmer Biovet” klientų bazė”, – sakė bendrovės prezidentas Vilfredas VanZuilenas (Wilfred VanZuilen).

1927 m. Indianos valstijoje įkurtoje bendrovėje „Zimmer Biomet” šiuo metu dirba 17 000 darbuotojų, jos padaliniai veikia daugiau kaip 31 šalyje.

Rumunijos rinkoje bendrovė veikia nuo 2005 m. per medicinos įrangos platintojus. Vietos klientų portfelį sudaro privačios ir valstybinės klinikos, taip pat ligoninės ir specializuoti universitetai.

2021 m. pabaigoje „Zimmer Biomet Romania” turėjo keturis darbuotojus, o jos grynasis pelnas sudarė 2,77 mln. lėjų (555 842 JAV dolerių/567 704 eurų), rodo Finansų ministerijos interneto svetainėje paskelbti duomenys.

Susiję straipsniai

Naujienos