„Microsoft” pratęsė nemokamą pagalbą Ukrainai

Šiandien korporacija „Microsoft” (MSFT) pranešė, kad per visus 2023 metus nemokamai teiks technologinę paramą Ukrainai, nes Rusijos invazija į šią šalį vis dar tęsiasi.

Microsoft” teigė, kad suteiks papildomą technologinę pagalbą už beveik 100 milijonų, o bendra nuo vasario prasidėjusios krizės parama Ukrainai viršys 400 milijonų JAV dolerių.

Bendrovės parama „užtikrins, kad vyriausybinės agentūros, ypatingos svarbos infrastruktūros ir kiti sektoriai Ukrainoje galėtų ir toliau valdyti savo skaitmeninę infrastruktūrą ir aptarnauti piliečius naudodamiesi „Microsoft Cloud”, – tinklaraštyje rašė korporacijos „Microsoft” prezidentas Bradas Smithas.

Vakarų saugumo tyrėjų ir aukštų vyriausybės pareigūnų teigimu, nuo vasario pabaigoje prasidėjusio konflikto pradžios Ukraina tapo daugybės Rusijos kibernetinių atakų taikiniu.

Nemažai Europos ir Šiaurės Amerikos įmonių mobilizavosi siūlydamos pagalbą Ukrainos valdžios institucijoms ir žmonėms.

Birželį bendrovė taip pat pareiškė, kad smarkiai mažina savo verslo apimtis Rusijoje, ir taip prisijungė prie bendrovių, kurios, reaguodamos į invaziją, sumažino savo veiklos apimtis arba pasitraukė iš šios šalies, sąrašo.

Vasario mėnesį Rusijos pajėgos įžengė į Ukrainą per Maskvos vadinamą „specialią karinę operaciją”, kuria siekiama pašalinti pavojingus nacionalistus ir apsaugoti rusakalbius.

Kijevas Maskvos karinius veiksmus vadina neišprovokuotu imperialistiniu žemės užgrobimu.

Susiję straipsniai

Naujienos