„Nvidia” akcijos kyla: prognozuojama, kad pardavimai augs

Nvidia (NVDA) akcijos trečiadienį po darbo valandų pakilo net 3 %, nes puslaidininkių milžinė pateikė pardavimų prognozę, kuri nusvėrė trečiojo ketvirčio pelno ataskaitos neigiamą poveikį.

Nvidia (NVDA) teigė, kad ketvirtąjį ketvirtį tikisi gauti apie 6 (+/- 2%) mlrd. JAV dolerių pajamų. Pagal šį įvertį įmonės pajamos sudarytų 5,88-6,12 mlrd. JAV dolerių.

Bendrovės prognozės buvo paskelbtos kartu su pranešimu, kad trečiojo ketvirčio pelnas, neįskaitant vienkartinių straipsnių, buvo 58 centai už akciją, o pajamos – 5,93 mlrd. JAV dolerių. Volstrito analitikai prognozavo, kad Nvidia (NVDA) uždirbs 70 centų už akciją iš 5,82 mlrd. JAV dolerių apyvartos.

Per tą patį laikotarpį prieš metus puslaidininkių gamintoja uždirbo 1,17 JAV dolerio už akciją.

Nvidia akcijų kaina JAV doleriais
Nvidia akcijų vertė | Google Finance duomenys

Bendrovė teigė, kad vienas svarbiausių trečiojo ketvirčio rezultatų buvo duomenų centrų verslas, kurio pardavimai, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, padidėjo 31 % – iki 3,83 mlrd.

„Mes greitai prisitaikome prie makroaplinkos, – pareiškime sakė generalinis direktorius Jensenas Huangas. Huangas pridūrė, kad bendrovė „koreguoja atsargų lygį ir ruošia dirvą naujiems produktams”.

Bendrovės rezultatai buvo paskelbti iš esmės neigiamą dieną lustų akcijoms, nes atminties lustų milžinė Micron Technology (MU) pareiškė, kad sumažins 2023 m. kapitalo išlaidų planus. Tačiau tokios naujienos investuotojų sprendimų neįtakojo.

Nvidia akcijos nuo metų pradžios nuvertėjusios daugiau kaip 47%, o kapitalizacija (vertė rinkoje) siekia beveik 400 milijardų JAV dolerių.

Susiję straipsniai

Naujienos