„TikTok” bendradarbiaus su „TalkShopLive” dėl tiesioginio apsipirkimo JAV

„TikTok” ketina užmegzti partnerystę su Los Andžele įsikūrusia „TalkShopLive”, kad Šiaurės Amerikoje pradėtų naudoti tiesioginio apsipirkimo platformą ir perduotų jos valdymą, šeštadienį pranešė „Financial Times”, remdamasis dviem su operacijomis susipažinusiais asmenimis.

FT pranešime teigiama, kad bendrovės vis dar baigia derinti susitarimus ir priduriama, kad kol kas jokios sutartys nepasirašytos.

„Bytedance” priklausanti „TikTok” tiesioginio apsipirkimo platforma „TikTok Shop” veikia Azijos rinkose, įskaitant Tailandą, Malaiziją ir Vietnamą. Praėjusiais metais ji pradėjo veikti Jungtinėje Karalystėje, teigiama pranešime.

„TikTok Shop” leidžia naudotojams tiesioginių transliacijų metu pirkti produktus per programėlėje esančias nuorodas, o Los Andžele veikianti programėlė TalkShopLive veikia pagal panašią koncepciją. TalkShopLive savo svetainėje save apibūdina kaip „tiesioginių transliacijų, socialinę pirkimo ir pardavimo platformą”.

Praėjusiais metais „TalkShopLive” pasirašė susitarimą su JAV mažmeninės prekybos tinklu „Walmart”, pagal kurį „Walmart.com” svetainėje bus teikiamas apsipirkti skirtas turinys per įterpiamus vaizdo įrašus.

Pranešama, kad partnerystė užmegzta tuo metu, kai „TikTok”, kurios didžiausia rinka yra Jungtinės Valstijos, susiduria su JAV įstatymų leidėjų, abejojančių, ar Kinijai priklausanti programėlė užtikrina naudotojų duomenų apsaugą, tikrinimu.

Susiję straipsniai

Naujienos