Vokietijos profsąjunga ragina „Amazon” darbuotojus streikuoti išpardavimo metu

Vokietijos profesinė sąjunga „Verdi” antradienį paragino devynių „Amazon” paskirstymo centrų Vokietijoje darbuotojus šią savaitę streikuoti per antrąją šiais metais didelę bendrovės išpardavimo akciją, kad priverstų mažmenininką sudaryti kolektyvines sutartis.

Profsąjunga teigė, kad streikai įvairiose vietose prasidės ir baigsis skirtingu laiku, kad bendrovei būtų sunku reaguoti. „Streikai turi būti skausmingi net tokiai milžinei kaip „Amazon”, – sakė streikus koordinuojanti Monika Di Silvestre.

Antradienį prasidėsianti apsipirkimo akcija nariams, labai panaši į „Prime Day” vasaros rinkodaros akciją ir konkuruos su ankstyvosiomis konkurentų mažmenininkų nuolaidomis dėl klientų, kovojančių su infliacijos sumažėjusiais kalėdiniais biudžetais.

Profsąjunga – viena didžiausių Vokietijoje – teigė, kad nors bendrovė padidino atlyginimus, jie buvo mažesni už dabartinį infliacijos lygį ir įvairiose vietose svyravo nuo 3 iki 7 proc.

„Verdi” teigė, kad paskelbė streikus Dortmundo, Grabeno, Koblenco, Leipcigo, Reinbergo, Vernės ir Vinseno (Luhe) bei dviejuose Bad Hersfeldo paskirstymo centruose.

Į prašymą pateikti komentarą „Amazon” neatsakė.

Susiję straipsniai

Naujienos